Telefon bimbit
+ 86-13273665388
Hubungi Kami
+ 86-319 + 5326929
E-mel
info@milestonea.com

Kilang China Penapis Minyak berkualiti tinggi 4283859 untuk HITACHI

Penerangan Ringkas:

Tinggi: 205 mm
Diameter luar: 118 mm
Diameter dalam: 98mm
Ukuran benang (inci): 1 1 / 2-12 UNF
Tempat Asal: Hebei, China
Jenama: MST
Bahan: besi + kertas penapis, Kertas & logam
Kualiti: Berkualiti Tinggi
Masa penghantaran: 7-15 Hari
Butiran Pembungkusan: 1. Disesuaikan 2. Pembungkusan neutral 3. Pembungkusan MST
Waranti: 5000-10000 batu
Kod HS: 8421230000


Perincian Produk

Teg Produk

Rujukan Silang

AGCO 30-3436861
KES IH 1 240 892 H 1
KES IH 289180A1
KES IH A77537
CATERPILLAR 3I-1242
CUMMIN 3014654
CUMMIN 3313281
DAEWOO 65-05510-5007
ERF C3014654
LETAK MAKANAN Y03414806
GROVE 9414100141
HINO 15607-1380
HINO 15607-1381
HINO 15607-1381A
HINO 15607-1430
HINO 15607-1431
HINO 15607-1432
HINO 15607-1740
HINO 156071810
HITACHI 156071431
HITACHI 4128800
HITACHI 4175914
HITACHI 4178801
HITACHI 4206079
HITACHI 42060791
HITACHI 4206089
HITACHI 42060891
HITACHI 4283859
HITACHI 42838591
HITACHI 4429726
HITACHI 4448734
HITACHI 4450659
HITACHI L4206079
ISUZU 1-13240-046-1
ISUZU 1132400620
ISUZU 1132400622
ISUZU 1-13240-075-0
ISUZU 1-13240-157-0
ISUZU 1-13240-157-1
ISUZU 1878116380
ISUZU 2906548400
ISUZU 2945611120
ISUZU 8943910492
ISUZU 897371370
JCB 02/800226
JCB 32/925953
KOMATSU CU331-3281
KOMATSU CULF734
FERGUSON MASSEY 1076750M1
ONAN 122-0756
REFINER UDARA PL-734
Penapis AMC IO-3312
SEPERTI SP 523
SEPERTI SP 557
BALDWIN B205
BALDWIN B7004
BALDWIN B7005
BALDWIN B7108
BOMAG 31701054
BOSCH 0 986 AF0 102
KOPERASI AZL 456
PENAPIS CROSLAND 2026
DONALDSON P551381
FIATALLIS 75208314
PENAPIS PENAPIS ZP 3173
PENAPIS PENAPIS ZP 41
PENAPIS PENAPIS ZP 50
PENAPIS PENAPIS ZP 50
FILMAR SO8207
FILMAR SO8372
FLEETGUARD LF3470
FLEETGUARD LF3478
FLEETGUARD LF734
RANGKA PH3757
PENAPIS HENGST H216W
INGERSOLL-RAND 51355337
INGERSOLL-RAND 9209 2212
INGERSOLL-RAND 9209 22123
KAWASAKI YZ1132400621
LUBERFINER LFP 734
LUBERFINER LFP734-1
PENAPIS MAHLE OK 319
MISFAT Z603
PUROLATOR L 40313
Automotif SAKURA C-1305
SCT Jerman SM 821
SPERRY NEW HOLLAND 84475549
PENAPIS PASTI SFO 1431
TRP 1535304
TRP 1535305
VALMET 0199 2235
VALMET 0440 5099
PENAPIS WIX 51649
KAYU KAYU WGL 734
ZETTELMEYER 22871489

oil (1)

Perkhidmatan Kami

1. Alat ganti dengan kualiti OEM .r
2. Susunan sampel.
3. Kami akan membalas anda untuk pertanyaan anda dalam 24 jam.
4. setelah menghantar, kami akan mengesan produk untuk anda dua hari sekali, sehingga anda mendapat produk tersebut. Apabila anda mendapat
barang, uji mereka, dan beri saya maklum balas. Sekiranya anda mempunyai pertanyaan mengenai masalah itu, hubungi kami, kami akan menawarkan
jalan penyelesaian untuk anda.
oil (2)


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tuliskan mesej anda di sini dan hantarkan kepada kami