Telefon bimbit
+ 86-13273665388
Hubungi Kami
+ 86-319 + 5326929
E-mel
info@milestonea.com

Penapis Minyak Penuh Aliran berkualiti tinggi P559000 untuk Donaldson

Penerangan Ringkas:

Tinggi: 300 mm
Diameter luar: 119 mm
Diameter dalam: 102mm
Berat: 1.513KG
Ukuran benang (inci): M95 x 2.5
Tempat Asal: Hebei, China
Jenama: MST
Bahan: besi + kertas penapis, Kertas & logam
Kualiti: Berkualiti Tinggi
Masa penghantaran: 7-15 Hari
Butiran Pembungkusan: 1. Disesuaikan 2. Pembungkusan neutral 3. Pembungkusan MST
Waranti: 5000-10000 batu
Kod HS: 8421230000


Perincian Produk

Teg Produk

Rujukan Silang

KES IH 76612210
KES IH 84385571
KES IH 87408494
CUMMIN 2882674
CUMMIN 3101869
CUMMIN 3406809
CUMMIN 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
GABUNGAN 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
PENAPIS ALCO SP-1444
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
KOPERASI LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
Alat ganti DT 2.11133
PENAPIS PENAPIS ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031
FLEETGUARD LF9080
RANGKA PH8691
PENAPIS GUD Z 603
PENGETAHUAN OC 516
LUBERFINER LFP 9001
PENAPIS MAHLE OC 516
MAHLE ASLI OC 516
PENAPIS MANN WP 12 120
PENAPIS MANN WP 12 120/1
PUROLATOR L 65329
SCT Jerman SK 5804
SogefiPro FT5840
PENAPIS WIX 57746
PENAPIS WIX 57746XD

LJK (1)
Kelebihan produk kami
(1) Ia memiliki kebolehtelapan udara yang baik dan kinerja yang stabil.
(2) Penapis lipat besar, kertas penapis lipat lebih banyak.
(3) Elemen penapis mempunyai luas dan jangka hayat yang panjang.
(4) Aliran udara yang tinggi dan rintangan rendah menjadikan mesin lebih kuat.
LJK (2)


  • Sebelumnya:
  • Seterusnya:

  • Tuliskan mesej anda di sini dan hantarkan kepada kami